יום שישי, 11 בדצמבר 2020

שאל את הרב - החזרת אהבההחזרת אהבה - שאל את הרב?החזרת אהבה מהי?

כדי להבין מהי החזרת אהבה על המיסטיקן או הרב לזהות את התדר והחיבור הרוחני הנפשי והרגשי שבין שני בני הזוג. כלומר לערוך התאמה זוגית, ולהבין את הנסיבות והגורמים שהביאו את הזוגיות למשבר וגרמו לפרידה 

כשאנו מדברים על אהבת אמת אנו מדברים על כוחות הנפש שמפעילים את תדר האהבה, יצר, תשוקה, משיכה, גירוי, חיבור התאמה בציפיות ההדדיות והמנטליים - מעמד, מוצא, תרבות, השכלה מראה חיצוני, כנות, תמיכה רגשית, חום הקשבה ועוד.....

התהוות האהבה בין בני זוג, תהליך המתפתח מתוך רגש רציונלי אינטואיטיבי סמוי, , תהליך היכול להתרחש כבר מהרגע הראשון של ההיכרות, דרך מבט עיניים, המעוררת ומגרה את כל היצרים המודעים והלא מודעים, תקשורת חיובית פתוחה וזורמת, התלהבות,  שניהם מזהים אחד אצל השני את  המשהו הבלתי נראה שהם למרות שבהרבה מקרים ייתכנו פערים שיתגלו בשלב מאוחר יותר של ההיכרות ויביאו למתחים ומשברים בזוגיות או בקשר האהבה. 

ישנם מערכות יחסים שמן הסתם תהליך ההתהוות של האהבה בקשר, מתפתח בקצב שלו באופן טבעי ורציונלי, בזמן ובקצב שלו. קודם בודקים אחד השני, רואים אם יש התאמה בציפיות ההדדיות מבחינה מנטלית שכלית, רגשית תרבותית מעמדית ועוד...

כאשר קיימים פערים מהותיים בזוגיות על רקע תרבותי, מעמדי, נפשי, רגשי, כלכלי, מיני, קנאה, רכושנות ועוד... לרוב הזוגיות לא תצליח והפרידה צפויה מלכתחילה.

הדברים אינם תמיד ברורים הכללים משתנים מעצם זה שחלקם נסתרים משכלנו והבנתו, הכול תלוי בתדרים האנרגטיים והרגשיים הנשלחים זה לזו, זה אל זו.

אהבה יכולה להתהפך ברגע אחד ולשנות מהר מאוד רגשות, מה שהיה נראה אתמול כשיא האהבה, למחרת בא ניכור מוחלט והתרחקות של אחד הצדדים בקשר, מה שמותיר את הצד השני כאוב מאוכזב פגוע מושפל וכעוס, במקרים כאלה הסבירות שהאהבה תחזור להתקיים שוב בניהם שואפת לאפס, ולכן אין שום טעם לעשות "החזרת אהבה"

"החזרת אהבה" תיתכן רק כאשר תדר האהבה ממשיך לפעול ולהתקיים אצל שני הצדדים תדר האהבה הוא מה שיכול לחבר אותם ביחד מבחינה רוחנית נפשית ופיזית. לא דרך קמעות וסגולות, כשפים ולחשים  ועוד....אלא בדרך הרגש וההיגיון. הייעוץ הסיוע והכוונה הרוחנית המתאימה.

גם בהחזרת אהבה קיימים כללים ברורים ונוקשים ואם משהו או משהי משלים את עצמם  שפנייה לצד הרוחני והמיסטי על ידי "כישוף החזרת אהבה" לחש להחזרת אהבה, קמעות וסגולות מהקבלה להחזרת אהבה, ועוד ועוד דרכים ושיטות שונות של החזרת אהבה יכולים לסייע טועים ובגדול.

כאשר אתם פונים לצד הרוחני והמיסטי דרך מיסטיקנים, מתקשרים, רבנים, מומחי קבלה ומיסטיקה, הקוראים לעצמם מומחים של החזרת אהבה, חשוב להבין מראש שסיכוי החזרת אהבה הם קלושים מאוד ככל שהפערים בציפיות גדולי מאוד.

תדר האהבה תלוי בזיהוי ממד החיבור שבין בני הזוג, ככל שהחיבור אנרגטי ועצמתי רוחני ונפשי, ניתן לקבל ניתן לקבל ייעוץ הכוונה וסיוע רוחני במטרה לגשר על הפערים, ולחכות לרגע שבו יבשילו שוב התנאים לחזרה למערכת היחסים. 

כאשר תדר האהבה מלווה באובססיביות, קנאה, רכושנות, קטנוניות, הזוגיות הופכת להיות הרסנית ומזיקה, תשדורת לקויה שגויה ותלותית של אחד מבני הזוג, תשדורת שבאה לרוב מחוסר בטחון עצמי, פחדים וחסכים מהעבר, עוצמות רגשיות בלתי נשלטות ומאוזנות, במקרה כזה על הצד האובססיבי לטפל ולרפא את עצמו מהבעיה האישית שלו לפני כניסה למערכת יחסים של אהבה, 

אהבה ורומנטיקה

אהבה ורומנטיקה, שני מושגים הקשורים אחד בשני ונפרדים אחד מהשני,  רומנטיקה יוצרת את האווירה מעצימה את התחושה והרגש באהבה, מעוררת ומשלהבת את היצרים והדמיון, מרגיעה את הגוף והנפש, רומנטיקה מסייעת להגביר את תדר האהבה במערכת הזוגית, 

אהבה רומנטית שונה מאהבת אמת, אהבה רומנטית אינה תלויה באהבה עצמה אלה באווירה הזמן והמקום, אהבה רומנטית איננה קשורה למחויבות היא פתוחה ובלתי מותנית, היא יכולה לקיים ולהפרות קשר בין שני אנשים הרוצים לתת פורקן וחופש לדמיון,  

מערכת יחסים מאהבה רומנטית מתחילה בחברות וידידות, בהמשך היא יכולה להתפתח לאהבה ממשית ואמתית. באהבה אמתית תמיד קיים הפחד לאבד את האחר, באהבה רומנטית הפחד הזה לא קיים משום שהוא לא מותנה כל עוד טוב להם ביחד והם מפרים אחד השני בהרמוניה הכול בסדר, מרגע שנגמרת ההפריה מסתיימת הרומנטיקה  קשר הידידות נשמר וכל אחד מבני הזוג ממשיך בדרכו שלו. באהבת אמת יש נו קושי גדול לשחרר בגלל התלות הרגשית שנוצרה בקשר, תהליך השחרור מלווה בחסימות מצבי תקיעות, עליות וירידות משתנים במצבי הרוח, כעס, בדידות והתנזרות ועוד כל מיני מצבים מצב המצריך טיפול רוחני דרך הילינג, רייקי ועוד שיטות להסרת חסימות ואיזון אנרגטי מחדש.


התאמה זוגית 


מהי התאמה זוגית, התאמה זוגית תלויה בממד החיבור הרוחני הרגשי והנפשי בין שני בני זוג, התאמה זוגית אומרת שיש תיאום ממשי בציפיות ההדדיות שבין בני הזוג, התאמה זוגית משמועתה תקשורת חיובית, זרימה, צרכים משותפים, הבנה, לויאליות, דאגה הדדית, כאשר חלק מהתנאים הללו מתקיימים אפשר לומר שישנה התאמה זוגית, אבל כאשר אין חיבור רגשי רוחני ונפשי הזוגיות תהיה בבעיה, החיבור הרוחני הרגשי והנפשי הוא מה שמקיים את כל שאר הדברים ולא להפך.

ישנם זוגות רבים שמקיימים קשר בגלל אינטרס אישי כל שהוא, מעמד, כסף רכוש ועוד סיבות שונות, נשים גרושות או רווקות שמעדיפות גברים נשואים בגלל התמיכה הכלכלית והיתרונות שלצידם. גם שם התכונות לא חשובות, גם חיבור לא חשוב זו אהבה שתלויה בדבר, הגבר הנשוי תלוי ברגעים האינטימיים שהאישה מספקת לו, והיא תלויה בתמורה שהיא מקבלת ממנו על אותם רגעים ולא תמיד זה קשור בכסף. מרגע שנגמרת התלות או שנוצרים סדקים מסיבות כל שהן בקשר הקשר נפסק גם במקרה כזה ההתאמה הזוגית ברורה משום שמחבר בין בני הזוג הוא הדבר מה "התמורה" שכל אחד מבחירה אישית מביא אתו לקשר.

באותה מידה ישנם נשים רבות המקיימות מערכת יחסים דיסקרטית מחוץ לנישואים לרוב בגלל הרצון לצאת מהחיים השגרה המתישים, מחסר חום ואהבה מצד הבעל, קרירות מינית, ריחוק, חוסר תקשורת ותמיכה רגשית ונפשית, ולכן הם מחפשים פורקן אצל האחר שמשלים את כל מה שחסר, זה מצב זמני מסוכן ומזיק זו גם אהבה שתלויה בדבר כי כל אחד מהם מחפש את אזור הנוחיות שלו בקשר מצב שיכול להתפתח לאהבה ממשית ומסוכנת. במצב הזה ברוב המקרים אין התאמה זוגית

ברמת העיקרון התאמה זוגית מתחלקת לשני קבוצות, התאמה זוגית הבנויה בהסכמה הדדית מאינטרס ותמורה, והתאמה זוגית הבנויה מחיבור רוחני רגשי ונפשי שאינו תלוי בדבר


החזרת אהבה לפי הקבלה


היום ברוב הרשתות החברתיות ומנועי החיפוש באינטרנט ניתן למצוא עשרות מיסטיקנים מתקשרים רבנים ומומחי קבלה שונים הטוענים שבכוחם לבצע "החזרת האהבה לפי הקבלה" רבותי אין ולא היה בשום מקום בקבלה ובמיסטיקה היהודית מושג כזה שנקרא "החזרת אהבה לפי הקבלה" ובטח ובטח לא לפי הקבלה המעשית, כי ישנו איסור חמור ביותר בדת ובמיסטיקה היהודית להשתמש בקבלה מעשית, קמעות שונות, שימוש בשמות בסוד אותיות הבורא, לחשים צמחים ועוד, מיסטיקנים רבנים ומתקשרים המציעים לכם החזרת אהבה מידית לפי הקבלה המעשית הם שרלטנים היכולים להביא לנזק גדול מאוד והרסני, 

מותר לקרב לבבות מחדש זוהי מצווה מדאוריתא, לעשות שלום בית, להחזיר בני זווג שהתגרשו, אלו מצוות מבורכות מהתורה אבל בהדברות וגשור, תפילות ובקשות ולא באמצעים מיסטיים השייכים למאגיה השחורה. 

אין ולא תהיה לעולם, קמעות וסגולות להחזרת אהבה, מכול סוג שהוא, אין ולא תהיה לעולם שום דרך אחרת להחזיר אהבה דרך הקבלה מעשית כי מיסטיקן יהודי המבין בסוד האותיות והקבלה המעשית יודע מראש את האיסורים שחלים עליו.

החזרת אהבה, כישוף אהבה, כישופי אהבה, כישופים, כישוף, כישוף אמיתי לפי הקבלה או כשפים מכול סוג שהוא אסורים בתכלית האסור.

הרבה מיסטיקנים, מתקשרים מומחי קבלה וגם רבנים טועים ומטעים!
הם נטפלים לאנשים חסרי ישע הזקוקים לייעוץ וסיוע רוחני אנשים שבכאבם חיפשו מזור נפשי ורוחני אצל מיסטיקנים שרלטנים, מיסטיקנים שאין להם שום ידע והבנה בקבלה, ועושים שימוש בקבלה המעשית, 

כאשר אתם נתקלים בכישוף החזרת אהבה, לחש אהבה, כישוף להחזרת אהבה, ועוד ביטויים שונים במנועי החיפוש הקשורים לכשפים וכישופי אהבה ראו הוזהרתם. .

החזרת אהבה אך ורק בקירוב לבבות מחדש, בייעוץ והכוונה רוחנית, סיוע רוחני ונפשי, שלום בית לא דרך קמעות וסגולות להחזרה אהבה, כי אם בתפילות ובקשות, שיעורים ותיקונים וכל זאת לא בכול מחיר וערבון מוגבל כי אין שום הבטחה שיכולה לסייע ממשית בהחזרת אהבה הכול בידי שמים ורצון הבורא הוא המזווג זיווגים ואין לנו אלה לסמוך ולהישען עליו בתפילות בקשות וביטול גזרות.

מיסטיקנים און ליין ייעוץ הכוונה וסיוע רוחני און ליין לחצו על הקשור וקבלו סיוע והכוונה רוחנית בצורה טהורה ונקייה מכל מעשי מאגיה וכשפים.