יום שישי, 11 בדצמבר 2020

החזרת אהבה

החזרת אהבה לפי הקבלה"החזרת אהבה"  היא קירוב ללבות מחדש, השכנת שלום בית בני זוג שנמצאים בהליכי גרושים או פרידה. 

מאמר זה יעסוק בשאלה מהי החזרת אהבה? האם מותר לבצע החזרת אהבה באמצעי מאגיה שחורה, מתי ובאיזה מקרים מותר לבצע החזרת אהבה לפי הקבלה או בכל שיטה מיסטית ורוחנית אחרת. 

מה הם הדרכים או הפעולות הלגיטימיות והמותרות, אשר ניתן לבצע או להשתמש בהם בכדי להחזיר אהבה ולקרב מחדש בני זוג שנמצאים בהליכי פרידה, באמצעות מיסטיקנים או מתקשרים ומומחי קבלה. 

ישנם מספר שיטות מיסטיות ורוחניות חלקם עתיקות וקדומות וחלקם חדשניות יחסית אשר פותחו על ידי מיסטיקנים או מתקשרים בדור הנוכחי.

השיטה המקובלת והנפוצה ביותר היא החזרת אהבה לפי הקבלה. קבלה מעשית מכילה סגולות מיוחדות אשר בכוחם לגרום לגבר או לאישה להתקרב מחדש ולחיות בהרמוניה ואהבה. משמעות הדבר, השכנת שלום בית והבאת האור הרוחני בזוגיות. 

הקבלה אוסרת בתכלית האסור לבצע כל פעולה של החזרת אהבה באמצעי מאגיה שחורה. הסיבה העיקרית לכך היא שלא תעשה שום פעולה בכוח או בככפייה בניגוד לרצון אחד הצדדים. הדבר נוגד את עקרון חופש הבחירה "הרשות נתונה".  

לכן לא בכול מקרה או מצב ניתן לבצע "החזרת אהבה" וצריך מאוד להיזהר כאשר פונים למתקשרים או לאנשי קבלה.    

כיום מיסטיקנים וגם מתקשרים או אנשי דת ומומחי קבלה ממהרים לבצע "החזרת אהבה" בכול מיני אמצעים פסולים ולא מוכרים, לפעמים אותם פעולות נסתרות מעיני הלקוח, ואין שום ודאות כי המיסטיקן או המתקשר אכן ביצע פעולה כל שהיא. רבים מאותם מיסטיקנים פועלים במטרה לגרוף הון על חשבון לקוחות תמימים הנמצאים במצוקה נפשית כתוצאה מפרידה מבן/ת הזוג.

החזרת אהבה לפי הקבלה 

ספר סגולות מציע דרכים לגיטימיות של החזרת אהבה  כגון: בקשות מיוחדות לפי האותיות הקדושות. מקומם של הבקשות הוא לחבר בין אדם לאישה מחדש, דינם של הבקשות המיוחדות הוא כמו דין בקשה ממלך, מנשיא, שר, תפקיד הבקשה הוא בפניה ישירה לבורא עולם שהוא היחיד המזווג זיווגים, כמו כל בקשה גם כאן פועל אותו עיקרון או שהיא תדחה או שהיא תתקבל. ולכן גם הפעלת סגולות של החזרת אהבה אינן מבטיחות דבר!!!!

סגולות להחזרת אהבה או בקשות להחזרת אינם מותנות בזמן זהו תהליך רוחני ונפשי של בקשה ותיקון. לכן יש צורך להיזהר מאוד מכל אותם מיסטיקנים או מתקשרים המבטיחים "החזרת אהבה" תוך פרק זמן קצר וקצוב. 

לכן לא בכל מצב ובכל עניין כדאי למהר ולפעול, ניתן לקבל ייעוץ וסיוע, לפעמים כדאי גם להרפות ולא לנסות בכוח או בכפייה לפעול כנגד בן/ת הזוג. 

המתנה פירושה חשבון ותיקון נפש, המתנה פירושה מלשון מתן , לתת זמן לצד השני להחליט על רצונו ובחירותו. 

החזרת אהבה לפי הקבלה היא דבר לגיטימי וכל מומחה קבלה אמיתי יודע מה הם האיסורים החלים עליו, ומה הם הדינים והדרכים המקובלים המותרים.

ניקוי רוחני

המתנה בראש ובראשונה נועדה לנקות, לתקן ולרפות את השטח, מכל אותם דברים שהביאו להרס האהבה וגרמו לנתק או לפרידה.
ניקוי רוחני נועד להסיר את המכשולים כגון קנאה חולנית, אלימות, זלזול, רכושניות, שתלטנות, צרות עין, קמצנות, ועוד...שהם הסימנים הבולטים והחשובים שמביאים לפרידה.  

עין הרע בזוגיות 


לפעמים ישנם מקרים רבים של עין הרע בזוגיות, קנאה של אחרים בבני זוג, במקרה כזה מספיק לעשות הגנה כנגד עין הרע בזוגיות או הסרה וביטול עין הרע, פעולה אשר בכוחה להחזיר את אהבה למקומה הטבעי והראשוני.


התאמה זוגית

כל מקרה של פרידה הוא מקרה ייחודי ואישי. ולפני כל ביצוע של פעולה כל שהיא, יש לבדוק את מידת ההתאמה הזוגית בין בני זוג, ביצוע התאמה זוגית היא אחד הסימנים החשובים להצלחת הזוגיות, גם אם תהיה אהבה חזקה מאוד בני זוג אבל לא תהיה בניהם התאמה זוגית, הזוגיות ברוב המקרים, למעט מקרים יוצאי דופן נדונה לכישלון

גם במקרים בהם אין התאמה זוגית, כוחה של האהבה והרצון ההדדי המשותף של שני הצדדים, יכול ליצור גשר של קבלה ונתינה מבלי להסתכל על המפריד אלה על המאחד. 

חוסר התאמה זוגית, משמעותו פערים בציפיות ההדדיות,

תפילות וברכות 

תפילות וברכות דינם כדין בקשות.

בקבלה או בספרים של מקובלים ורבנים גדולים וידועים ניתן למצוא הרבה תפילות, בקשות וברכות  שהן סגולות של החזרת אהבה. 

מקובל להתייעץ עם מקובלים ומיסטיקנים אמתיים, לקבל מהם תפילות או ברכות שבכוחם להחזיר אהבה, למרות שעדיין אין ערובה שתפילתם או ברכתם תענה. 

כישוף החזרת אהבה

השימוש במושג "כישוף החזרת אהבה" משמעות מאגיה שחורה - כשפים או כישוף וכפי שנאמר לעיל הקבלה אוסרת בתכלית האיסור על כל שימוש ולא משנה מהי המטרה באמצעי מאגיה שחורה או כשפים. 

אסור בתכלית האיסור לעשות "כישוף החזרת אהבה" הדבר עלול לגרום לנשקים בלתי הפיכים, ועלולים להביא צרות מצרות שונות כולל כישוף וחסימות על המבקש. 

לפי הקבלה מותר להשתמש בקמעות להחזרת אהבה שהם סגולה לגיטימית.

לסיכום 


בעת פרידה או ביצוע של פעולת החזרת אהבה על ידי אנשי קבלה, מיסטיקנים או מתקשרים, יש לקחת כל דבר בפרופורציה המתאימה לו.

לפני כל פעולה מומלץ לקבל ייעוץ והכוונה, סיוע רוחני ונפשי על ידי מיסטיקן או מיסטיקנית, איש קבלה, או מומחה רוחני לזוגיות

אין למהר לבצע פעולה הקשורה בכישוף החזרת אהבה

כאשר הסיבות לפרידה קשורים בעין הרע או בצרות עין של אחרים יש לבצע הגנה מפני עין הרע והסרת עין הרע.

כאשר אין התאמה זוגית ויש פערים בציפיות אין טעם לבצע החזרת אהבה.

אסור לבצע החזרת אהבה בכוח או בניגוד לרצון אחד הצדדים בקשר.

אפשר לבצע החזרת אהבה לפי הקבלה בהתאם לכל מה שמותר והקבלה מתירה ולפי כל חוקי המיסטיקה.

הזהרה חמורה!

מידע אישי : ישנם הרבה מיסטיקנים או מתקשרים שבעזות מצח וללא שום בושה דורשים סכומי כסף גדולים, מלקוחות תמימים תוך כדי שימוש באמצעים פסולים ואסורים להחזרת אהבה. חלקם של אותם מיסטיקנים או מתקשרים משתמש במושגים כמו כישוף אהבה, כישוף החזרת אהבה. הם מציגים את עצמם בכעלי כוחות מיסטיים, אנשי קבלה, ועוד. 
ברוב המקרים מוכח שאותם מיסטיקנים או מומחי קבלה לא הצליחו להשכין שלום בית ולקרב ללבות אלה הביאו יותר נזק מאשר תועלת ללקוח.

תבוא ברכה ושלום אחדות אחווה ואהבה על כל בית ישראל 

מאת שלמה טל מיסטיקן ומתקשר. 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.