יום שישי, 11 בדצמבר 2020

החזרת אהבה - ייעוץ והכוונה רוחנית.


זוגיות במשברהחזרת אהבה - ייעוץ והכוונה רוחנית.
המושג החזרת אהבה אינו קיים הלכה למעשה, זהו שימוש מטעה שנעשה על ידי מיסטיקנים או מתקשרים בכדי ליצור מראית עין שיש בכוחם ויכולתם הרוחנית להחזיר לאהבה.

המושג הכי קרוב להחזרת אהבה לפי הקבלה והמיסטיקה היהודית. הוא "שלום בית" קירוב או לבבות מחדש. 
בין בני זוג הנמצאים בהליך של גירושין, פרידה, או שהזוגיות נמצאת במשבר.

כדי להבין מהי "החזרת אהבה", צריך לדעת ולהכיר במוגבלות כוחם הרוחני של מיסטיקנים ומתקשרים, רבנים וממומחי קבלה כביכול,  להשפיע בדרכים רוחניות מיסטיות ומאגיות על אדם כל שהוא ( איש או אישה) לחזור אל אהבת ליבו.

שערו לעצמכם! מה היה קורה באמת אם לרב מיסטיקן או מתקשר, היה הכוח הרוחני והמיסטי להשפיע בכוח או באמצעיים רוחניים מאגיים על אדם, במצב זה לאותם מיסטיקנים היה כוח אלוהי בלתי מוגבל לבצע כמעט כל פעולה העולה על רוחם במטרה לכפות את רצונם על מאן דהוא.

עם התפתחות המיסטיקה על כל רבדיה השונים, ישנם אתרי אינטרנט רבים המציעים כל מיני שיטות ואמצעים שונים להחזרת אהבה, "כישוף החזרת אהבה", החזרת אהבה לפי הקבלה, טיפים להחזרת אהבה, החזרת אהבה מידית, החזרת אהבה כישופים ועוד.... עצם השימוש במילה כישוף או כישופים, לחש החזרת אהבה ועוד ביטוים שונים ומשונים, השימוש הציני הזה במושגים מאגיים מדיף ריח לא טוב, לא טהור ולא נקי, שכול מטרתו להשפיע על דעתו או דעתה של אנשים הנמצאים במצב רגשי קשה מאוד עקב פרידה, אנשים המחפשים בכול דרך פתרון ומוצא להחזיר אהבה שנגמרה. 

וגם אם נצא מנקודות הנחה שבאמת יש בכוחם של אותם מומחים להחזיר אהבה, נשאלת השאלה האם הם בקשו את דעתו ורצונו של הצד השני בקשר, האם ייתכן שמיסטיקן או מיסטיקנית יבצעו פעולה כלשהי ללא הסכמת הצד השני, הרי זוהי כפייה ופעולה כוחנית המנוגדת לחופש הבחירה ורצונו של הצד השני.

משמע שהמושג "החזרת אהבה" מטעה ביסודו סוג של גניבת דעת, על פי הקבלה אסור לבצע פעולה רוחנית שיש בה מעשי כישוף מסוג כל שהוא, אין כישוף טהור לא קיים מושג כזה, כל כישוף הוא כישוף נטו.

בזמן פרידה המצב הרוחני והנפשי נמצא בשפל, מלווה בתסכול וייסורים נפשיים רבים. זוהו מצב אובססיבי, הפחד להתעורר כל יום בידיעה שהקשר הזוגי הסתיים, מצב אשר מוביל אותנו לנקוט בכול האמצעים חיובים ושליליים לביטול הגזרה.

אגב דבר מוכח הוא שרוב הפעולות של החזרת אהבה בידי מיסטיקנים שרלטנים העוסקים במאגיה שחורה להחזרת אהבה הביאו נזק גדול יותר מאשר תועלת. 


קירוב לבבות מחדש - זוגיות במשבר.


על פי ההלכה והמיסטיקה היהודית מצווה לקרב לבבות מחדש ולערוך שלום בית. אבל ישנם דרכים לגיטימיות ומותרות. 
כאשר זוגיות במשבר, גישור, ייעוץ זוגי, סיוע רוחני הוליסטי, תיקונים, תפילות ובבקשות, וקמעות מותרות שיש בהם סגולות שרוח הקדש שורה בהם. ברכות למציאת אהבה והחזרת אהבה ללא שום אמצעי מאגיה, לחשים ועוד...

הדבר החשוב ביותר הוא להבין את המניעים והסיבות לפרידה, את המצב שהוביל לפרידה, מה שנקרא בקבלה השיעור אל תחפשו להאשים את האחר בסיום הקשר אלה תחפשו בתוך עצמכם את הסיבה שבאחריותכם ואשמתכם. איך אפשר להשתנות, ומהו התיקון והשינוי הנדרש ממני על מנת לגרום לצד השני בצורה טהורה ונקייה להשתכנע שיש מקום להזדמנות נוספת.

השתדלות היא פעולה שבאמצעותה יכולים לשמש מיסטיקנים, מתקשרים ורבנים כצינור רוחני באמצעות תפילות ברכות ותיקונים לביטול גזרות, למרות ששום דבר אינו מבטיח.

"ייעוץ והתאמה זוגית" זוהי פעולה שנועדה לבדוק את מצב החיבור הרוחני והנפשי בין שני בני הזוג. פעולה נדרשת ומבוקשת מהמיסטיקן או המיסטיקנית בטרם קבלת החלטה או נקיטת פעולה כלשהיא.

בירור בין שני בני הזוג ובהסכמה הדדית בלבד, האם יש מקום לקרב ללבות מחדש ולערוך שלום בית. מטרת הברור היא במטרה אחת לסייע מבחינה רוחנית לשני הצדדים לפתור את הבעיה בדרכי נועם, בכבוד והבנה, גם אם ההחלטה תהייה כואבת לאחד הצדדים, ייעוץ זוגי נועד לפשר ולגשר על הפערים, לערוך תיאום ציפיות מחדש בכדי למנוע הישנותם של דברים בצורה רוחנית ומקצועית.

ייעוץ זוגי נעשה על ידי אנשי מקצוע, פסיכולוגים, יועצים זוגיים, פסיכותרפיסטים, רבנים, מיסטיקנים בעלי הכשרה מקצועית, 

"התאמה זוגית": נעשית במטרה אחת לוודא שמאפייני האופי והאישיות של שני הצדדים מתאמים זה לזה, שישנו חיבור רוחני ונפשי, והיכולת להכיל אחד את שני למרות הניגודים והפערים בציפיות.

ספר הסגולות והגורלות מאפשר לנו למצוא בו דרכים לגיטימיות להחזרת אהבה לפי הקבלה, הוא בקשות, תיקונים ברכות ותפילות על ידי מניין במטרה אחת לבטל את רוע הגזרה, פדיון נפש. 

דינם של בקשות בזמן זוגיות במשבר דומה לדין בקשות ממלך, נשיא, ראש ממשלה, שר, וכיוצ"ב. רבנים ומתקשרים רוחניים הם רק צינור רוחני להעברת הבקשה למלך עליו בצורה ישירה וללא תיווך ועירוב של גורמים רוחניים אחרים. 

בורא עולם הוא "המזווג זיווגים" אומנם שום דבר אינו מובטח לכם אבל ישנה השתדלות. 

זמן המתנה - ניקוי רוחני


זמן המתנה לפי הקבלה, פירושו זמן חשבון נפש ועריכת תיקונים, המתנה פירושה מלשון מתן , לתת זמן לצד השני להחליט על פי רצונו ובחירותו החופשית. ניקוי וטיהור של אנרגיות שליליות, , שחרור והרפיה מהרגלים מעכבים וחוסמים, מכל מה שמעיק וכואב, לצורך שינוי ומימוש עצמי.

ניקוי רוחני נטרול אנרגיות שליליות - תסייע לכם להסיר מכשולים, להיפתח, להשתנות, להתמודד עם יצר הקנאה והרכושניות, עם בעיות התמכרות ואלימות,אובססיביות, זלזול, הכרה בצרכים וברצונות של הצד השני.

כל פרידה מקורה במניעים וסיבות אישיות אשר מביאים את ה "זוגיות במשבר" עד כדי פרידה, זמן המתנה נועד כדי לנתח להבין ולהתמודד עם כל הסיבות בצורה הכי יעילה וטובה. לכן חשוב להרפות לתת לצד השני את מרחב הזמן בשקט וללא לחצים מיותרים אשר עלולים לגרום לנזק גדול יותר.


ייעוץ והכוונה זוגית על ידי רבנים, מיסטיקנים מתקשרים, מורים ויועצים רוחניים מומחי זוגיות. לחצו על הקשור<<< הרשמו כאן >>>> ואנו נחזור אליכם.


בברכת שלום רעות אחווה אחדות ואהבה בשמחה לכ
לל בית ישראל.