יום שישי, 11 בדצמבר 2020

מיסטיקנים


מיסטיקנים מומלצים


מיסטיקנים מומלצים הם: מומחי מיסטיקה, מתקשרים, נומרולוגים, אסטרולוגים,  מומחי קבלה, מומחי טארוט, מוכרים ובעלי ניסיון רב בתחום עולם מיסטיקה יהודית.

מיסטיקנים הידועים באמינותם וכוחם הרוחני, לצפות אירועים הקשורים לעבר הווה ועתיד.

מתקשרים מומלצים יכולים בזמן תקשור, להתחבר לנפש ולהוויה הפנימית של כל אדם או מתוקשר, מתקשרים מומלצים משמשים צינור רוחני להעברת מידע, על ידי הקשבה לקול פנימי, מיסטיקנים הם כלי לייעוץ והכוונה, מתן סיוע אישי ורוחני, תשובות לשאלות בכול הצמתים השונים בהם נתקלים בחיים, בכל עניין, נושא או בעיה. באופן מדויק ומקצועי.

מתקשרים מומלצים הנם שליחים, מדריכים רוחניים, אנשים פשוטים ורגילים לחלוטין, העושים לפרנסתם באמצעות אתרי אינטרנט שונים של מיסטיקנים און ליין.

מהו תקשור?

בפוטנציאל האישי שלנו, קיים כוח עצום וטבעי,  היוצר חיבור פיסי, רוחני, רגשי ונפשי בין בני האדם, לכוח הזה אנו קוראים  "תקשור", אנרגיה זו חבויה בתוכנו בפנימיות שלנו, אצל חלק מאתנו אנרגיית ה "תקשור" מפותחת מאוד, עד כדי יכולתם להתחבר באמצעות האינטואיציה הפנימית העמוקה שלהם לקול הפנימי היצוק של האדם האחר, להקשיב לתחושות לרגשות, ולמצבים הנפשיים בהם הוא שרוי, מתקשרים רוחניים הם אנשים בעלי יכולת ראייה פנימית, חכמת חיים, וניסיון הנובע ממצבים אישיים מכל מיני תופעות מיסטיות שאותם הם חוו באופן אישי במהלך חייהם. 

לעומתם ישנה קבוצה אחרת הנקראת "מיסטיקנים" לקבוצה זו משתייכים אנשים בעלי מודעות רוחנית וראייה מיסטית, בעלי ידע והשכלה רוחנית מקצועית, המחזיקים בתפיסה פילוסופית או אמונה כל שהיא, שמבוססת על תפישות עתיקות מתרבויות שונות, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, קלפי טארוט, קבלה יהודית, בודהיזם ועוד.. ערכים ואמונות שעל פיהם משתקפת תפישת עולמם הרוחנית, עולם הנקרא מיסטיקה= הסתתרה 

לא כל מיסטיקן הוא מתקשר, ולא כל מתקשר הוא מיסטיקן. לא לכל מיסטיקן יש את הכוח והיכולת לבצע תקשור, "תקשור" זה כוח פנימי עצום ויכולת ראייה פנימית, 

מיסטיקה 


כולנו גדלנו והתפתחנו לפי מערך של ערכים ואמונות שבאו מהבית ומהסביבה שבה גדלנו, מלימודים והשקפת עולם הבנויה מחוויות שחווינו במהלך החיים. .

לרוב מערך האמונות והערכים שלנו לו מתגבש בתקופת חיינו המוקדמות בתהליך הבשלות וההתבגרות, לא תמיד אנו מודעים להם. רק כאשר אנו מתבגרים אותם ערכים והשקפות עולם מתחילים לייצג אותנו ואף אצל חלק מאתנו לנהל אותנו.  

אותם ערכים ואמונות התבועים בתוכנו, ישקפו חלק מן האמונות והערכים שיש לנו כלפי המציאות החיים החיים, תפקיד וייעוד האדם, ללא שפיטה או ביקורת עצמית.

עולם מיסטיקה על כל רבדיו מספק תשובות לשאלות, תשובות אשר קשורים בכוחות עליונים ונשגבים מתפיסת מוחנו או המודעות הרגילה. קליטה של תשדורות רוחניות וחשיבה מיסטית, שאינה בהכרח שייכת למציאות הרגילה בה אנו חיים.

מיסטיקה על כל רבדיה היא כוח רוחני המניע ומקיים את היקום. מיסטיקה מסייעת לנו לנתח מצבים ואירועים,  בכדי לסייע לנו לקדם את עצמינו לקראת הגשמה עצמית, מיסטיקה מסייעת לנו לנטרל אנרגיות שליליות, להרגיש מטוהרים, מאוזנים בריאים ושלמים עם עצמנו, עם היקום והסביבה הקרובה שלנו. על ידי שימוש במשאבים אנרגטיים ורוחניים בצורה נכונה לתעלת עצמית. .

מיסטיקה יכולה לסייע לנו לשנות ולהשתנות, להציב יעדים חדשים בהתאם למציאות המתהווה והנקראת בדרכנו.


תקשור אמיתי על ידי מיסטיקנים או מתקשרים מומלצים, דורש מעבר לכוח ולפוטנציאל האישי של המתקשר ידע רוחני ומקצועי שימוש בכלים ושיטות רוחניות בכדי לסייע, לייעץ לכוון ולתת תחזית אישית.

תקשור  אחד הענפים המובילים בעולם מיסטיקה.

תורות רוחניות שונות כגון נומרולוגיה, אסטרולוגיה, קלפי טארוט, קבלה ומיסטיקה יהודית, ותחומים נוספים הם כלים רוחניים מיסטיים המכינים אותנו לקראת הבנת הייעוד האמתי שלנו ועצוב גורלנו כבני חורין בעלי זכות בחירה.


מיסטיקנים און ליין

אנו עדים בתקופה האחרונה להתפתחות תעשייה חדשה באינטרנט בעיקר הנקראת "שרותי מיסטיקה במענה טלפוני", - ייעוץ הכוונה, גילוי עתידות, החזרת אהבה, הסרת עין הרע, דרך אתרים של "מיסטיקנים און ליין", מציעים לנו שיטה פשוטה, ויעילה לקבל מידית שרותי ייעוץ והכוונה בטלפון מבלי תאום פגישה אישית על ידי מיסטיקנים, מומחי מיסטיקה שונים, מתקשרים, מדריכים רוחניים ועוד.

אתרי מיסטיקנים און ליין, מאפשרים בכל רגע נתון 24/7 לכל אדם מגיל 18+ בישראל ליהנות משרותי ייעוץ והכוונה בשיחה טלפונית עם מיסטיקנים, מתקשרים, אסטרולוגים, נומרולוגים, מומחי קבלה, מומחים לפריסה בקלפי טארוט, רבנים, פתרון חלומות ועוד.

אתרי מיסטיקנים, מאפשרים בחירה אישית מתוך מאגר גדול של עשרות מיסטיקנים או מתקשרים מומלצים, חלקם מוכרים מאמצעי המדיה השונים, חלקם בעלי ניסיון מקצועי ורוחני,

שירות אתר מיסטיקנים, מתחייב לסודיות ודיסקרטיות, שמירה על כבוד האדם רצונו ופרטיותו. שירות איכותי ואמין. 

שרות "מיסטיקנים און ליין", ניתן באמצעות כל מכשיר טלפון הפתוח לשיחות בין לאומיות, התעריף הוא קבוע ומחושב לפי כל דקת שיחה. (9.90 ש"ח לדקה). התשלום עבור השרות נגבה באמצעות חשבון הטלפון ומונע שימוש בכרטיס אשראי


יתרונות השירות של - מיסטיקנים און ליין

א. זמינות השירות 24/7 בכל זמן

ב. מאגר גדול של מומחי מיסטיקה,

ג. אפשר לשוחח מכל עם מתקשרים מומלצים, מכל מקום ונקודה בארץ

ד. אין צורך  להיחשף ולהרגיש נבוכים. משוחחים בשקט ורוגע.

ה. השירות של מיסטיקנים און ליין ללא שום מחויבות פשוט קל ומהיר מתקשרים בטלפון ומיד נענים.

ז. מגוון רחב של תחומי מיסטיקה, מאמרים, מסרים, תכנים, כלים ושיטות.